Bike zip

Полюбляєте кататися на велосипеді? А може проїдемося над озером на висоті 30 метрів? Звучить фантастично, чи не так?

Довжина проїзду становить 560 метрів, і це будуть справді кращі 500 метрів, які ви могли б проїхати на велосипеді.

Про безпеку можете не турбуватися. Всім любителям bike zip видається спеціальне спорядження у вигляді окулярів і шолома. Надійні фіксатори міцно закріплять вас і велосипед на канатній дорозі. Крутите педалі та насолоджуйтеся панорамним видом Карпатської природи.

Bike zip — екстремальна розвага, що припаде до душі навіть тим, хто не вміє їздити на двоколісному велосипеді. Можна їхати не тримаючись за кермо — відчуйте себе справжнім супергероєм.
Ще одна перевага цієї розваги — воно є не тільки влітку, а й взимку! Одягайте теплі курточки — і вперед підкорювати нові вершини.

Природа цього місця унікальна — озеро Молодості дійсно омолоджує. Побачивши таку красу з висоти 30 метрів ви отримаєте дозу позитивних емоцій і ендорфінів, що здатні омолодити кожного, хто їх відчуває. Це озеро вважається найбільшим штучним водоймищем України. Вода тут прозора настільки, що можна побачити дно.

Природні чудеса Карпат можна побачити тільки з висоти пташиного польоту. Bike zip — відмінний варіант для тих, хто боїться висоти та не вирішується випробувати роуп-джампінг.

Прокотившись канатною доріжкою в Карпатах ви отримаєте естетичну насолоду і проведете час з користю для тіла.

Один проїзд коштуватиме від 300 грн. З тролейною переправою у зворотну сторону — 400 грн. За бажанням можна взяти напрокат GoPro. Актуальні ціни дізнавайтесь за телефоном:

+38 (066) 338-44-33

+38 (068) 338-44-33