Рафтінг

Рафтинг — це сплав гірською річкою на надувних човнах. До того ж, це веселий спосіб провести час з друзями, що об’єднає вас одним спільною справою.

Рафтинг навчить вас працювати в команді, діяти в нестандартній ситуації. Спускаючись сплавами ви подолаєте пороги Чорного Черемоша, навчитеся керувати веслом, катамараном і рафтами. Тут відчувається сила природи та міць гірської річки. Після рафтингу відчуваєш себе зарядженим, повним емоцій і сил.

Краса карпатської природи не залишить байдужим жодного учасника водної експедиції. На пам’ять у вас залишаться «живі» фотографії з цієї подорожі.

Щоб сплавлятися річкою необов’язково мати спеціальну підготовку або вміти плавати. Цей вид розваг підійде навіть дітям від 10 років. Тільки є одна умова — їх повинні супроводжувати батьки.
Це досить екстремальна розвага, але за безпеку турбується не варто. Рятувальні жилети, гідрокостюми та шоломи убезпечать вас від непередбачуваних поворотів.

Сезон рафтингу починається з середини весни та триває до пізньої осені. Головна умова — повноводність річки, що залежить від погодних обставин. Цю деталь необхідно уточнювати навіть під час сезону.

Рафтинг подарує вам порцію адреналіну, яку ви захочете отримати ще не раз.

За детальною інформацією телефонуйте +38 (050) 218-26-06.
Час роботи:

  • будні (понеділок-п’ятниця) з 08:00 до 20:00
  • вихідні (субота, неділя) з 08:00 до 20:00