Найдовший тролей України

Тролейний спуск з Вершини Буковелі — пригода, що захоплює подих. Даний спуск входить в десятку кращих спусків в Європі та вважається найдовшим стаціонарним тролеєм в Україні. Тривалість спуску становить в середньому 100 секунд. За цей час ви встигнете пролетіти 1131 метр! Швидкість переміщення — 80 км / ч. Перепад висоти — 190 метрів.

Тролів доставить вас з вершини Карпатських гір в центр курорту Буковель — на дах паркінгу №2. Це дуже зручний спосіб переміщення з гори, якщо ви втомилися від підйому. І до того ж один з наймальовничіших! Пролітати над лісами Карпат — одне задоволення.

Даний атракціон має три лінії спуску, тому довго чекати своєї черги не доведеться. Він має у своєму розпорядженні усіма необхідними дозволами, ліцензіями та сертифікатами на спорядження. Інструктори навчені й відповідають за безпеку кожного.

У вас також буде можливість зняти спуск найдовшим тролеєм на камеру GoPro, що можна зробити за окрему плату. Будете переглядати відео і згадувати ті відчуття, що відчували під час швидкісного спуску.

Крутий спуск подарує вам круті емоції. Відчуйте швидкість і відчуйте себе частиною природи!

Всю додаткову інформацію дізнавайтеся за телефоном +38 (068) 132-10-28.

Вартість одного спуску — приблизно 400 гривень. За фото і відео доведеться заплатити 100-150 гривень. Також у вас буде можливість спуститися з інструктором або в парі.
Графік роботи:

  • будні (з понеділка до п’ятниці) з 10:00 до 18:00
  • вихідні (субота, неділя) з 10:00 до 18:00