Роуп-джампінг

Полюбляєте гострі відчуття? Тоді пропонуємо стрибнути з 28-метрової адреналінової вежі в Буковелі.

Роуп-джампінг має на увазі вільне падіння на альпіністських мотузках з високих об’єктів — мостів, скель, будівель. Це розвага стало досить популярним серед туристів і жителів міста. Сьогодні станції для стрибків встановлюють навіть у торгових центрах, на різних високих об’єктах. Але такі стрибки не зрівняються з польотом над озером. Непередавані емоції відчуваєш, коли летиш як птах з видом на ліси Карпат.

Боїтеся висоти? Роуп-джампінг допоможе побороти страх і перевершити себе. Відчувши одного разу адреналін під час стрибка ви захочете повторити його знову. Після такого активного атракціону всі проблеми здадуться дрібницею, в порівнянні з емоціями страху і задоволення, які ви відчули. Незабутній струс емоцій перед стрибком і після нього.

У стрибках з мотузкою (роуп-джампінг) застосовується виключно спеціальне альпіністське спорядження, яке регулярно проходить ретельний огляд, постійний контроль.

Інструктори проходять ретельний відбір, кожні 6 місяців оновлюють свої кваліфікаційні навички та підтверджують їх на спеціальних іспитах міжнародного зразка. Фахівці можуть надати першу медичну допомогу і знають що робити в нестандартних ситуаціях. Відвідуючи ці атракціони ви можете бути впевнені у своїй безпеці на всі 100%.

Всю необхідну інформацію про даний розвазі в Буковелі ви можете отримати за телефоном:

+38 (066) 338-44-33

+38 (068) 338-44-33

Режим роботи адреналінової вежі:

  • будні (з понеділка до п’ятниці) — з 10:00 до 19:00
  • вихідні (субота, неділя) — з 10:00 до 19:00